czwartek, 6 sierpnia 2020

KOSMETYCZNI ULUBIEŃCY LICPA/ WŁOSY, CIAŁO, KOLORÓWKA

Byłam przekonana, że ulubieńcy miesiąca w lipcu się nie pojawią. Kiedy jednak zaczęłam przeglądać kosmetyki, okazało się, że jest całkiem sporo fajnych i godnych polecenia  kosmetyków, które notorycznie używałam w lipcu. Będzie cudowna paletka cieni, niezastąpiony podkład, coś dla fanek prostych włosów i wiele innych ciekawych kosmetyków. Dlatego też zapraszam Was na kosmetycznych ulubieńców lipca.

poniedziałek, 3 sierpnia 2020

MINI DENKO Z LIPCA

Kolejny miesiąc już z nami, więc czas na rozliczenie się  z pustymi opakowaniami po kosmetykach, które udało mi się zużyć w lipcu. Tym razem nie będzie tego aż tak dużo, ale jednak coś tam się udało zdenkować. Także bez zbędnych wstępów - przechodzimy do lipcowego denka. Zapraszam!

czwartek, 30 lipca 2020

KOSMETYCZNA WISHLISTA Z POLSKI

Jeszcze chwila dzieli mnie od wyjazdu do Polski na urlop. A że sporo kosmetyków znalazłam na Waszych blogach, jak również u dziewczyn z Youtuba - postanowiłam, że podzielę się z Wami moją kosmetyczną wishlistą. Może akurat polecicie mi jeszcze coś fajnego. Także bez zbędnych wstępów zapraszam Was dalej.


poniedziałek, 27 lipca 2020

Pierwsze spotkanie z marką Farmasi / matowy podkład i krem BB pod oczy

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzja dwóch produktów kolorowych marki Farmasi. Jeśli więc nic nazwa marki Wam nie mówi to warto się z nią zapoznać bo okazuje się, że mają sporo ciekawych kosmetyków. Dawno nie testowałam żadnych nowości z kolorówki więc dzięki uprzejmości mojej koleżanki Asi mogłam wypróbować krem BB pod oczy oraz matowy podkład. Jak spisały się w akcji i czy warto sięgnąć po inne kosmetyki ? O tym wszystkim dowiecie się w dzisiejszym wpisie.

czwartek, 23 lipca 2020

ŚLUBNE ABC / Ślub i wesele - kilka przemyśleń po roku małżeństwa

W tym miesiącu minęła nam pierwsza rocznica ślubu – papierowa. Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że wyjdę za mąż, to zaśmiałabym mu się w twarz i powiedziała, że zwariował. Zawsze uważałam, że ślub do szczęścia nie jest mi potrzebny. Podobno tylko krowa nie zmienia zdania :P A tak na serio to uważam, że gdy pozna się tą jedyną, właściwą osobę, to człowiek zmienia zdanie w wielu kwestiach. Tak też było u mnie! Jak ja widzę to wszystko po roku małżeństwa, co uważam za must have, a co za zbędne zachcianki, czy warto było robić wesele i co bym zmieniła, gdybym teraz brała ślub? Zapraszam Was dalej, gdzie wszystkiego się dowiecie.

poniedziałek, 20 lipca 2020

#BLOGERKIPOLECAJĄ 5 KOSMETYKÓW/RZECZY BEZ KTÓRYCH NIE WYOBRAŻAM SOBIE LATA

Czas na kolejną odsłonę wpisu #blogerkipolecają i dzisiaj na tapetę idzie iście wakacyjny temat, mianowicie top 5 kosmetyków/rzeczy, bez których nie wyobrażam sobie lata. Postanowiłyśmy, że tym razem nie ograniczamy się tylko do kosmetyków (chyba, że któraś z nas ma na to ochotę). Jak co miesiąc żadna z nas nie wie, co pokażą pozostałe, więc tym bardziej jestem ciekawa, bez czego dziewczyny nie wyobrażają sobie lata.