wtorek, 12 grudnia 2017

POMYSŁY NA PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA NIEGO


Święta coraz bliżej! I szczerze - nie mogę uwierzyć, że kolejny koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Przyznam, że w tym roku szybko poczułam tę przedświąteczną gorączkę. Już nawet choinka jest u nas ubrana. Ale co poradzę, że tak mocno lubię, jak to drzewko stoi, pięknie wygląda i nadaje cudownego klimatu. Poczyniłam już swoje zakupy prawie w całości, ale jak co roku największy problem miałam z przedstawicielami płci przeciwnej. Też macie ten problem? Zapraszam do dalszej części wpisu, gdzie znajdziecie kilka ciekawych propozycji na prezent.NAWIGACJA
Bardzo przydatny prezent. Wiem, że w dzisiejszych czasach wszystko mamy w telefonie – nawet nawigację. Jednak myślę, że ten prezent ucieszy każdego faceta, który ma auto.
GOLARKA
Kolejny przydatny prezent - podobno takie najlepsze. Jeśli Wasz facet, tata czy brat jeszcze takiej nie ma - to na pewno sprawicie im przyjemność.
SŁUCHAWKI
Porządne słuchawki z pewnością będą strzałem w dziesiątkę.
DOBRY ALKOHOL
Jak nie wiem, co kupić - wybieram alkohol. Z tego ucieszy się każdy facet.
SMARTWATCH
Jeśli Wasi panowie lubią zegarki i gadżety - to ten prezent będzie na pewno trafiony. Odbieranie i dzwonienie bez używania telefonu - za pomocą zegarka? Brzmi świetnie dla nas, a uwierzcie mi, że Wasz facet pokocha Was jeszcze mocniej za taki prezent.
KSIĄŻKA
Książka to również dobry pomysł na prezent dla mężczyzny. Zwłaszcza jeśli wiąże się z jego zainteresowaniami.
KARNET DO KINA
Chyba każdy z nas lubi kino prawda? Taki karnet całoroczny to na pewno świetny pomysł na prezent dla kinomianiaka.
BILET NA TUNEL AEORDYNAMICZNY
Czy to nie jest dobry pomysł na prezent? Coś oryginalnego i innego. Dla osób lubiących nowe doświadczenia będzie to kilka minut niezapomnianych przeżyć.Koniecznie dajcie znać, co Wy planujecie kupić Waszym mężczyznom. Co można dodać do tej listy? Stawiacie na klasyki czy szukacie czegoś bardziej oryginalnego?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz