piątek, 8 marca 2019

8 MARCA - DZIEŃ KOBIET !

8 marca to wyjątkowy dzień dla każdej kobiety! W Polsce  to święto było bardzo  popularne w okresie PRL. W latach 70. do popularnych podarunków dołączyły kwiaty. W zakładach pracy czy szkołach  Dzień Kobiet był obchodzony obowiązkowo. Była to okazja do uzupełniania braków w zaopatrzeniu, dlatego wręczano paniom takie dobra materialne jak rajstopy, ręcznik, ścierka, mydło, kawa. Uważam, że każdy powód jest dobry, aby świętować kobiecość. 


Mamy mnóstwo rzeczy, którymi możemy sprawić sobie w tym dniu przyjemność i to bez większych nakładów finansowych. Chcę Was dzisiaj namówić, żebyście nie tylko z okazji Święta Kobiet poświęciły sobie odrobinę czasu, abyście potrafiły celebrować swoją kobiecość. Tak po kobiecemu spędźcie ten czas z przyjaciółkami, zróbcie sobie dzień z maseczką na twarzy, winem w ręku lub po prostu usiądźcie z książką.


Z tego miejsca drogie kobitki  chciałabym życzyć sobie i Wam dużo uśmiechu na twarzy i zdrówka. Abyście realizowały swoje pasje, spełniały marzenia i nie przejmowały się niczym. Życzę Wam również, abyście znalazły czas dla siebie i na małe babskie przyjemności. Oby każdy Wasz dzień był piękny i radosny. Pamiętajmy o tym, że każda z nas jest piękna, kochajmy siebie! Nie zmieniajmy się tylko dlatego, że tak wypada. Wszystkiego najlepszego!
Celebrujecie swoje święto? Jaki macie plan na dzisiejszy dzień?

2 komentarze:

  1. Tak, celebruję to święto, bo dla mnie to przyjemność. Taki relaks z książką i ulubionymi kosmetykami robię sobie tak często jak tylko mogę;).

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Świetnie, że znajdujesz czas na relaks nie tylko od święta;)

      Usuń