Jestem fanką słodkości i o ile staram się nie jeść ich za
często, to wiadomo, że są takie dni, kiedy po prostu muszę coś zjeść, bo
inaczej oszaleję. Ale co zrobić, kiedy w szafce ze słodyczami nie ma nic
interesującego? Najlepiej zrobić monten lave lub inaczej czekoladowy brownie. Jeśli lubicie słodycze, to myślę, że ten przepis może się Wam spodobać.
czwartek, 23 kwietnia 2020
poniedziałek, 20 kwietnia 2020
#BLOGERKIPOLECAJĄ DOBRE BO POLSKIE / 9 MAREK KOSMETYCZNYCH , KTÓRE POLECAM
Czas na kolejną odsłonę wpisu w ramach akcji #Blogerkipolecają i tym razem z dziewczynami postanowiłyśmy pokazać Wam
Polskie marki kosmetyczne, które w tym trudnym czasie warto wspierać. Nikomu
nie jest łatwo w tym czasie, dlatego tym bardziej ważne jest wspieranie naszego
rodzimego rynku. A jak to mówią : dobre bo Polskie więc tego się trzymajmy! Poznajcie moje ulubione kosmetyki polskich marek i oczywiście
zapraszam Was do dziewczyn, bo jestem przekonana, że znajdziecie tam sporo
ciekawych kosmetyków - linki znajdziecie na końcu wpisu.
czwartek, 16 kwietnia 2020
#MIRRORSELFIE - 10 wiosennych stylizacji
Uwielbiam ten czas, kiedy wychodzi słoneczko, przyroda jest
gotowa do życia, a my mamy więcej sił. Zdaję sobie sprawę, że mało kto teraz wychodzi z domu ale zawsze możemy wystroić się po domu :) A ponieważ chyba wszyscy poczuliśmy już
powiew wiosny - mam dla Was 10 moich wiosennych stylizacji i kolejną odsłonę
serii # MIRRORSELFIE. Także zaczynamy!
poniedziałek, 13 kwietnia 2020
WIOSENNA WISHLISTA - ZACHCIEWAJKI NA WIOSNĘ!
Jako, że wkroczyliśmy już w wiosenny klimat - pomyślałam
sobie, że warto Wam pokazać moją wishlistę na najbliższe miesiące. Ostrzegam,
że jest dość krótka, ale konkretna i wcale nie ma na niej kosmetyków.Zapraszam na post ;)
czwartek, 9 kwietnia 2020
ULUBIEŃCY MARCA 2020
Marzec okazał się być dla nas wielkim wyzwaniem i wszyscy
o tym wiemy! Trudny czas przed nami
wszystkimi. Ale ja dzisiaj nie o tym. Chciałabym Wam pokazać kilka
ciekawych kosmetyków i troszkę muzyki, więc jeśli lubicie ulubieńców miesiąca
to serdecznie Was zapraszam.
poniedziałek, 6 kwietnia 2020
DOMOWE STYLIZACJE / A jak Ty ubierasz się po domu ?
Myślę, że ten temat wpisze się w aktualną sytuację, w jakiej
się znajdujemy. Większość z Was chciała taki wpis na blogu, więc oto jest!
Strój po domu to niby nic trudnego, a jednak okazuje się, że w miejscu, które
zwykle najbardziej kochamy i które latami dopieszczamy, zapominamy o sobie i
swoim wyglądzie. Kiedyś przeczytałam takie zdanie, że w domu powinnaś wyglądać najpiękniej, bo tam
patrzą na Ciebie Twoje dzieci i uczą się od Ciebie. I przyznam się Wam, że coś w tym jest.
czwartek, 2 kwietnia 2020
Thespecialbeauty w kuchni : Cake poksy i nie ma nudy !
Czas na kolejny kulinarny wpis. Tym razem będzie coś słodkiego, a mowa o cake
poksach. To nic innego, jak ciasto na patyku. I jest to również idealna opcja na
spędzenie czasu z dziećmi, które nieco
się nudzą podczas kwarantanny. Wystarczy
kilka posypek i zabawa gwarantowana.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

