poniedziałek, 22 maja 2017

4 POMYSŁY NA PREZENT Z OKAZJI DNIA MAMY.

Już niedługo 26 maja, czyli Dzień Mamy. Warto docenić nasze kochane mamy w tym wyjątkowym dla nich dniu i pokazać jakie są dla nas ważne oraz jak mocno je kochamy. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent, może przydadzą się Wam moje propozycje ;)Celowo nie wspomnę tutaj o żadnych kosmetykach, książkach czy perfumach. Są to jak najbardziej fajne i trafne prezenty, ale chciałam podejść do tematu mniej oczywiście i znalazłam bardzo fajne pomysły, z których Wasza mama będzie na pewno zadowolona.

#POCZTA BALONOWA(klik)

Ciekawa alternatywa zamiast kwiatków. Pomysł bardzo nowoczesny i troszkę inny niż wszystkie, dlatego bardzo mi się spodobał. Sami możemy wybrać, jak dany balonik ma wyglądać i  możemy jak najbardziej go spersonalizować.  Dodatkowo będzie to na pewno ciekawa niespodzianka, kiedy podczas otwierania kartonika - wyskoczy balon ;)

#FOTOOBRAZ (klik)
Piękna pamiątka w formie obrazu. Jeśli Wasza mama lubi zdjęcia i wspomnienia z nimi związane - będzie to ciekawy prezent, który zostanie z nią na długi czas.

#SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ (klik)

Jeśli Wasze mamy ciągle gubią gdzieś swoją biżuterię, warto sprezentować taką szkatułkę. Urocza, delikatna i spersonalizowana - specjalnie dla Waszej mamy .

#BIŻUTERIA(klik)
Jeśli chcecie podarować mamie coś bardziej osobistego, to biżuteria będzie idealnym prezentem. Na stronie znajdziecie bransoletki, łańcuszki, kolczyki i pierścionki. Zaletą biżuterii z Lilou jest jej personalizacja. Możemy napisać wyznanie, cytat - wszystko, na co mamy ochotę. Wybór należy tylko do Was.A jakie Wy macie pomysły na prezent dla swojej mamy? Podzielcie się nimi w komentarzach:)
Post NIE jest sponsorowany. Sama wymyśliłam pomysły na prezent - uważam, że są warte uwagi i warto o nich tutaj wspomnieć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz