wtorek, 9 stycznia 2018

THESPECIALBEAUTY czyta i poleca

Witajcie Kochani,
Dzisiaj mam dla Was trzy nowe propozycje książek do przeczytania, które z gorącym sercem polecam. Ciekawi? To zapraszam do dalszej części wpisu.JOJO MOYES „WE WSPÓLNYM RYTMIE”
Książka, która osobiście nie porwała mnie od pierwszej strony i byłam w stanie ją odłożyć. Całe szczęście przebrnęłam przez nieciekawy początek i okazało się, że to całkiem dobra lektura.
Książka opowiada historię Natashy, której świat rozsypuje się wraz z odejściem męża. Kobieta postanawia być niezależna i stawia na karierę. Kiedy w podejrzanych okolicznościach pomaga dziewczynce o imieniu Sara - jeszcze nie wie, że ta odkryje przed nią nowe życie. “We wspólnym rytmie” to opowieść o kobiecie, która nie dopuszcza do siebie myśli, że może być jeszcze raz kochana i o dziewczynce, która kocha konie oraz gotowa jest kraść i kłamać dla kogoś, kogo kocha.

M.L. STEDMAN "ŚWIATŁO MIĘDZY OCEANAMI"
To książka smutna, która opowiada o cierpieniu, o utraconym macierzyństwie, którego przeżywanie doprowadza do złych wyborów. To opowieść, gdzie zacierają się granice między dobrem a złem. Poruszająca historia dwójki ludzi, którzy podejmują złą decyzję. Isabel i Tom, główni bohaterowie, zamieszkują na wyspie Janus Rock. Los wystawia ich na ciężką próbę… O czym dokładnie jest ta historia? Musicie przekonać się sami. Powiem tylko, że to niezwykle poruszająca historia, która pokazuje, jak niesprawiedliwe jest życie.

GUILLAUME MUSSO „ CENTRAL PARK”
Kolejna dobra i trzymająca w napięciu do ostatniej strony książka tego autora. Historia wciąga od pierwszej strony i pobudza wyobraźnię czytelnika. Człowiek myśli, że wie jak zakończy się opowieść, natomiast autor wodzi nas za nos. Musso zaskakuje nietypową intrygą, myli tropy, stosuje zwroty akcji i powala na kolana. Cała historia dotyczy Alice i Gabriela, którzy budzą się na ławce w Central Parku skuci kajdankami, nie pamiętając wczorajszego wieczoru. Aby dowiedzieć się co zaszło, muszą połączyć siły. To co odkryją, wywróci jednemu z nich życie do góry nogami.

A co Wy aktualnie czytacie? Piszcie w komentarzach, jakie książki polecacie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz