czwartek, 14 lutego 2019

DZIEŃ ZAKOCHANYCH ! ♥♥♥

14 lutego, czyli Dzień Zakochanych! Jedni powiedzą “dzień, jak każdy i jak się kogoś kocha, to powinno się obchodzić Walentynki codziennie”. Ale czy nie  będzie Wam miło, jeśli  w ten jeden dzień jeszcze bardziej zadbacie o swoją drugą połówkę i sprawicie jej przyjemność jakąś miłą niespodzianką? Nie chodzi o to, aby na prezenty wydawać kosmiczne pieniądze. Wydaje mi się, że najmocniej cieszą prezenty, które  są zrobione własnoręcznie. Te zupełnie niematerialne, tj. wspólny spacer, śniadanie do łóżka lub wspólny obiad.Dzisiaj przedstawię Wam kilka pomysłów na spędzenie Święta Zakochanych. A Wy, kochane singielki, pamiętajcie, że Wasz dzień przypada 15.02, więc dlaczego nie uczcić tego dnia fajną imprezką z kumpelkami  czy relaksującym wieczorem tylko dla siebie? :)
A oto kilka propozycji zaczerpniętych z niezawodnego PinterestaP.S Życzę  Wam, abyście spędzili ten dzień w towarzystwie tych, których kochacie i tak jak chcecie ♥♥♥8 komentarzy:

 1. Szampan do łóżka, tak można żyć:)

  OdpowiedzUsuń
 2. te karteczki na lustrze są rozczulające;)!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super inspiracje! :) Jedzonko chyba uszczęśliwia najbardziej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli ktoś wychodzi z założenia że kocha się cały rok to po co obchodzić Dzień Matki, Ojca itd? Przecież ich też się powinno kochać i szanować cały rok :) każda dodatkowa okazja do pokazania uczuć i wyjścia z szarej codzienności jest dobra :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda , każda okazja jest dobra aby świętować i wyjść z naszej strefy codzienności;)

   Usuń