poniedziałek, 20 grudnia 2021

Urodzinowy autoportret

 Jak co roku zapraszam Was na mój autoportret, który jest dla mnie formą takiego pamiętnika wspomnień, gdzie mogę podsumować mój kolejny rok życia na tym świecie i zobaczenia, jak wiele (lub też nie) się zmieniło. Jeśli lubicie taką formę wpisu - zapraszam serdecznie!Przede mną ostatni rok z 2-ką z przodu i chociaż jestem coraz starsza, to wcale nie mądrzejsza. W mojej duszy ciągle siedzi dziecko, którego tak naprawdę nie chcę się pozbyć.

Kończę 29 lat. Jeśli mnie nie znacie to mam na imię Paulina i jestem żoną, córką, przyjaciółką i mamą. Bycie mamą to nowa rola, w której przyszło mi być w tym roku i z dnia na dzień coraz mocniej się w tym macierzyństwie odnajduję. Zostałam mamą cudownego małego kawalera, którego uśmiech nawet w tych gorszych dniach czy momentach daje kopa do działania i sprawia, że dzień jest lepszy.

 

Wiele się  w tym roku zmieniło. Ja, osoba z wiecznym planem i listą zadań, musiałam się zdystansować, bo ja - swoje, a życie z małym dzieckiem - swoje… Już wiem, że jak sobie zaplanuję, to na pewno się nie uda, więc nie ma się co spinać.

 


29 lat to poważny wiek i w dalszym ciągu szukam swojej ścieżki. Sama nie wiem, w czym chciałabym się spełniać. Główkuje, myślę, rozmyślam i próbuję! Dlatego myślę, że kolejny rok będzie przełomowy, chcę, żeby taki był. Chcę spełniać marzenia, chcę być dobrą matką, kochającą żoną i kobietą z pasjami.

 

To cała ja,

w 2021 roku!


4 komentarze:

 1. życzę Ci odnalezienie tej ścieżki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Ci aby Twoje marzenia się spełniły :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci kochana, abyś znalazła swoją ścieżkę i spełnia marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście sporo się u Ciebie zmieniło! Oby tak jak mówisz kolejny rok był przełomowy :)

  OdpowiedzUsuń