środa, 8 lutego 2017

INSPIRACJE KSIĄŻKOWE

Czas na pierwszy wpis tego typu na moim blogu - książkowi ulubieńcy ostatnich tygodni. Każda z pozycji o zupełnie innej tematyce Może znajdziecie tutaj coś dla siebie, co będzie dla Was inspirujące.

  • Love, Rosie -Cecelia Ahern 

Nie jest typową powieścią w formie narracyjnej. To książka, która składa się z listów, smsów, czatów, zaproszeń i e-maili. Nie każdemu ta forma może jednak przypaść do gustu. Jest to opowieść o przyjaźni damsko-męskiej - pomiędzy Rosie a Alexem, którzy mają wielkie marzenia od dzieciństwa i wspólne plany na przyszłość. Jak to w życiu bywa, los lubi płatać nam figle. Jak kończy się ta historia ? I czy naprawdę istnieje prawdziwa przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Tego Wam nie powiem, ale jeśli lubicie miłosne powieści, pełne nieoczekiwanych zdarzeń - koniecznie przeczytajcie.


  • Chcieć mniej minimalizm w praktyce - Katarzyna Kędzierska

Czytając tytuł książki pomyślałam, że będzie to kolejna książka, która powie co kupić, a z czego zrezygnować - krok po kroku, abyśmy mogli być minimalistami. Ku mojemu zaskoczeniu było inaczej. Autorka pokazuje, ile marnujemy naszego cennego czasu na rzeczy i sprawy, które zupełnie nie są tego warte. Pokazuje nam, że mniej - znaczy więcej, bo mniej toksycznych relacji to więcej czasu dla siebie i najbliższych. Książka jak najbardziej godna uwagi .Polecam.


  • Zapomnij o pieniądzach i bogać się -Bob Proctor 

Jeśli myślicie, że książka powie Wam, jak zarobić milion w miesiąc - to zdecydowanie po nią nie sięgajcie. Otrzymujemy tu realistyczne strategie dotyczące tego, jak porzucić błędne wzorce myślenia i destruktywne zachowania na rzecz tych właściwych, które mogą przynieść nam zysk. Znajdziemy tutaj również sensowne metody wyznaczania celów i wskazówki: jak pozbyć się wymówek, które marnują nasz rozwój. O ile wcześniej nie bardzo przepadałam za książkami tego typu, ta naprawdę bardzo przypadła mi do gustu i przeczytam ją jeszcze nie raz. A jakie Wy książki polecacie? Chętnie posłucham Waszych propozycji, co warto przeczytać  ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz