sobota, 14 października 2017

WEEKEND NAD MORZEM | Niechorze, Międzyzdroje, Kołobrzeg

Witajcie Kochani! Dzisiaj przygotowałam dla Was małą fotorelację z naszego kilkudniowego wypadu nad morze. Pogoda - jak na październik - nam dopisała. Piękne słońce i doborowe towarzystwo sprawiło, że wyjazd był niezapomniany.
Pierwszego dnia zwiedzaliśmy plażę w Niechorzu.  O tej porze roku takie małe miejscowości nadmorskie już nie tętnią tak życiem- nawet zjedzenie czegoś późniejszym wieczorem może być drobnym problemem.Na drugi dzień zaplanowaliśmy zwiedzanie Kołobrzegu. Odwiedziliśmy słynne molo, pod którym znajdowała się klimatyczna kafejka. Fale były tak wielkie, że trzeba było wyczuć moment, aby w odpowiedniej chwili wejść do kafejki i nie zostać zmoczonym ;) Na szczęście udało nam się wyjść z tego sucho ;)

Wybraliśmy się na latarnię morską, co prawda strasznie wiało (głowę chciało urwać), ale za to były piękne. Na obiad nie mogło zabraknąć rybki. Co prawda filet, ale zawsze to coś.
W dniu wyjazdu zwiedzaliśmy jeszcze Międzyzdroje. Spacer Aleją Gwiazd był punktem obowiązkowym. A do tego molo i oczywiście pyszny obiad.


Do następnego ! ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz