sobota, 23 grudnia 2017

ŚWIĘTA INACZEJ !

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który z pewnością większość z nas czeka cały rok. Ale na jakiś tydzień przed 24 grudnia wpadamy w jakiś kompletny szał. Bieg za prezentami, długie godziny w kuchni, stres, złość i niepotrzebne zmęczenie. A później już tylko obżarstwo i dodatkowe kilogramy. A przecież można inaczej. Rodzinie nie znaczy tylko przy stole z pełnym brzuchem. Można ten czas spędzić w inny przyjemny sposób.
  • RODZINNY SPACER

Polecam szczególnie w pierwszy dzień Świąt! To świetny pomysł na spędzenie rodzinnego czasu w bardziej aktywny sposób.

  • GRY PLANSZOWE

Gdy pogoda za oknem nie dopisuje, warto sięgnąć po planszówki. Im więcej osób tym, lepsza zabawa. A może właśnie grę planszową znajdziecie pod choinką?

  • SPOTKANIE Z PRZYJACIÓŁMI

Przyjaciele to też nasza rodzina, więc może warto spędzić z nimi jakoś miło czas. Z przyjaciółmi i planszówkami na pewno będzie wesoło.

  • KINO RODZINNE

Filmy z gwiazdką w tle to super pomysł. Śmiech i radość gwarantowana. A wspólny czas w te magiczne dni jest czymś pięknym. 
  • CZAS DLA SIEBIE

Święta to czas rodzinny, jednak po całym dniu warto usiąść z kubkiem ciepłej herbaty przy choince i np. poczytać książkę.

Tym samym życzę Wam wspaniałych Świąt, pełnych miłości, wytchnienia od codziennego pędu, ciepła i rodzinnej atmosfery. By uśmiech nie schodził z Waszych twarzy!

Tym samym dziękuję Wam, że ze mną jesteście!

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz