wtorek, 30 stycznia 2018

THESPECIALBEAUTY czyta i poleca

Dziś dwie nowe pozycje, które chcę Wam polecić, a które przeczytałam jakiś czas temu. Jesteście ciekawi? Poniżej możecie przeczytać kilka słów o każdej z nich.


„KOMISARZ” PAULINA ŚWIST
Kolejna  dobra książka autorki Pauliny Świst. Historia mocno podobna do poprzedniej książki, tylko tym razem główną rolę gra komisarz – Radosław Wyrwa, czyli fachowiec od zadań “pod przykrywką”. Takim właśnie zadaniem jest Zuzanna. Ukochana jedynaczka ojca-biznesmena, która żyje pod kloszem, a ojciec nie szczędzi jej pieniędzy. Lektura lekka i przyjemna. Mnie osobiście przypadła go gustu. Niespodziewane, jak i te spodziewane, zwroty akcji sprawiają, że książkę czyta się z zaciekawieniem i pochłania się ją naprawdę szybko.

„URATUJ MNIE” GUILLAUME MUSSO
Nie zawiodłam się sięgając po ten tytuł. Czytając Musso - wiem, że będzie to niezwykła, a jednocześnie trudna przygoda. Historia była dość pogmatwana. Natomiast powieść jest klimatyczna i urzekająca. Jak zawsze zaskakujące zwroty akcji. Czyta się ją z dużym zaciekawieniem. Historia opowiada o losach Juliette – francuzki, która ma wrócić z 3-letniego pobytu w Stanach do rodzinnego kraju oraz Sama - Amerykanina, lekarza i wdowca, szukającego sensu życia po stracie żony. Pewnego dnia ich drogi się krzyżują. Zanim wyznają sobie miłość, dziewczyna wsiada do samolotu, który krótko po starcie się rozbija.A Wy jakie przeczytane książki macie już na swoim koncie w 2018 roku?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz