piątek, 30 marca 2018

POMYSŁY NA ŚWIĄTECZNE PISANKI

Wielkanoc chyba wszystkim kojarzy się głównie z pisankami. I to one dzisiaj zawładnęły tym wpisem. Święta już wyglądają zza rogu, a Wy dalej nie macie pomysłu, jak pomalować jajka, aby były piękne?
Jak każda kobieta pewnie zmagacie się z dylematem, jak tym razem udekorować pisanki? Postawić na klasykę? Zrobić jednokolorowe? A może jednak zaszaleć ze wzorem? W dzisiejszym wpisie każdy znajdzie inspiracje dla siebie.BIAŁO CZARNE ZDOBIENIA
Klasycznie i pięknie a wiadomo, że to zawsze się sprawdza. Za pomocą czarnego pisaka na białych jajkach możemy wyczarować naprawdę cuda.

LEWA STRONA : GÓRA , ŚRODEK, DÓŁ
PRAWA STRONA : GÓRA , DÓŁ 

PIÓRA
 Ciekawy efekt na jajkach daje również motyw piór. Niby wystarczy przykleić piórko a sprawia ono, że jajko jednak wygląda ciekawie i interesująco.

ZŁOTO NA JAJKACH
Złoto w dekoracjach modne jest już od kilku sezonów. Nie inaczej jest z tym kolorem na pisankach. Wyglądają one bardzo stylowo i modnie.
LEWA STRONA GÓRA I DÓŁ 
PRAWA STRONA GÓRA I DÓŁ

ZABAWNE PISANKI
A co powiecie na zabawne zdobienie jajek? Myślę, że dla Waszych pociech ta wersja zdobień będzie najbardziej interesująca a przy okazji ich malowania będzie dużo radości.

LEWA STRONA GÓRA I DÓŁ 

PRAWA STRONA GÓRA I DÓŁ


ARTYSTYCZNY NIEŁAD
To nic innego jak różnego rodzaju „mazie”, które wyglądają ciekawie i z pewnością urozmaicą Wasz wielkanocny koszyczek.


BARWIENIE
W sklepach znajdziecie przeróżne barwniki do jajek, ale może jednak warto użyć naturalnych składników? Zobaczcie, jak ładnie i naturalnie możemy barwić jajka.Sami widzicie, że jest wiele pomysłów na różnego rodzaju zdobienia, które z łatwością sami w domowym zaciszu wykonacie. Ja jestem pewna, że w tym roku z ilością pisanek przesadzę. Ale za to będą wyglądać pięknie na świątecznym stole.

Jaki wzór na pisankach będzie królował w Waszych wielkanocnych koszykach? Pochwalcie się swoimi pomysłami na pisanki 😉


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz