sobota, 1 grudnia 2018

CO NOWEGO W GRUDNIU? BLOGMAS- CZAS START! Oraz kalendarz adwentowy - zrób go sam

Od kilku lat przyjęło się w blogosferze, że blogerzy we właściwy dla siebie sposób świętują Boże Narodzenie. To nic innego jak Blogmas. Coroczny czas na dzielenie się z czytelnikami bloga i obserwatorami social mediów tym, co dla nas jako blogerów jest ciekawe, inspirujące, ważne w grudniowych świętach. Dzisiaj pierwszy dzień Blogmasa. Co to oznacza? Że przez kolejne 24 dni (codziennie) na blogu będzie pojawiał się post. Posty będą tematycznie zróżnicowane. Nie chcę Was zamęczyć świątecznymi postami, dlatego znajdzie się tu trochę kosmetyków, jedzenia, a może i nawet stylizacji.Moim zdaniem Blogmas jest potężną inspiracją. Nie ma co ukrywać, że codzienne pisanie postów to spore wyzwanie, ale wierzę, że się uda 😉 Liczę na Wasze wsparcie i mam nadzieję, że Was zainspiruję. Jeśli macie ochotę dołączyć do #Blogmas2018 to serdecznie zapraszam!

Skoro wyjaśniliśmy sobie, co to jest Blogmas, to czas pokazać Wam post, który na dzisiaj przygotowałam, a mianowicie #kalendarzadwentowy. Taki kalendarz możecie zrobić dla swojej drugiej połówki, przyjaciółki czy mamy. Jestem przekonana, że sprawicie im takim prezentem niezłą frajdę. W środku może znaleźć się masa rzeczy. Niekoniecznie muszą być to prezenty materialne, miłe słowo na karteczce znalezione w okienku będzie równie cudownym prezentem 😉Poniżej znajdziecie  kilka inspiracji, które znalazłam w sieci.


Co myślicie o blogmasie i kalendarzu adwentowym? Stawiacie na gotowe kalendarze czy jednak  skusicie się na zrobienie go samemu? Dajcie znać w komentarzu 😉

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz