niedziela, 15 grudnia 2019

★ BLOGMAS DZIEŃ 15 ★ Kartki świąteczne w innym wydaniu


W Anglii kartki daje się na każdą okazję - urodziny,  Święta Bożego Narodzenia, w podziękowaniach, ale również, gdy człowiek się przeprowadza. Mieszkając tutaj już kilka lat - uważamy, że to świetna tradycja i w tym roku mój mąż wymyślił, że zrobimy kartki świąteczne w formie zdjęcia.  Jeśli chcecie zobaczyć kilka ciekawych propozycji - to zapraszam Was dalej ;)
Zamiast kupować gotowe kartki świąteczne, spróbuj zrobić je sama! Po pierwsze, kartki DIY będą wyjątkowe i bardziej osobiste. Po drugie, ich wykonanie może sprawić Ci wiele radości. My w tym roku postawiliśmy na kartki w formie zdjęcia. Do tego potrzeba nam jedynie drukarki,  papieru do zdjęć i pomysłu na kartkę. W Internecie możecie znaleźć gotowe szablony kartek  i miejsce na wklejenie  swojego zdjęcia lub  można również takie zdjęcie przerobić, np. w Lightroomie  czy PhotoScapie. 


 Lubicie wysyłać kartki Bożonarodzeniowe?  Uważacie, że wysyłanie kartek świątecznych to fajna tradycja czy jednak stawiacie na życzenia w formie sms-a?

ZOBACZ TAKŻE:


4 komentarze:

 1. Nie pamiętam czy kiedykolwiek wysłałam kartkę świąteczną :P kartki DIY to fajna alternatywa i na pewno taka kartka zostanie zapamiętają na dłużej niż taka kupiona w sklepie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana w takim razie musisz kiedyś wysłać taką kartkę chociażby kupną ;) Są zdecydowanie lepszą alternatywą niż taki świąteczny sms moim zdaniem ;)

   Usuń
 2. Ja najbardziej lubię ręcznie robione kartki :) w tym roku dostałam jedną kartkę świąteczną;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysyłanie świątecznych kartek to cudowną tradycja, która niestety już coraz mocniej zanika ;(

   Usuń