piątek, 20 grudnia 2019

★BLOGMAS DZIEŃ 20 ★ Mój urodzinowy autoportret


Już po raz trzeci tworzę autoportret. Jest to taki pamiętnik wspomnień,  w którym opisuje, jak się zmieniłam przez dany rok i jak się rozwijam. Dziś kończę 27 lat i chcę podzielić się z Wami odrobiną mojego życia. Jeżeli więc macie ochotę po raz kolejny poznać mnie trochę lepiej, zapraszam na mój autoportret 2019. Mam na imię Paulina i dziś kończę 27 lat. Jestem kobietą, córką, wnuczką , przyjaciółką,  a w tym roku zostałam także żoną;)
Bilans ostatniego roku jest jak najbardziej na plus. Zostałam żoną idealnego dla mnie mężczyzny, a przygotowania do tego dnia sprawiały mi wiele radości , pomimo iż czasami zdarzały się gorsze chwilę.  W tym roku również zostaliśmy szczęśliwymi  właścicielami naszego wspólnego własnego M <3 Jestem bardzo  podekscytowana i przerażona jednocześnie, nie mogę się doczekać momentu, kiedy zabierzemy się za jego wykańczanie i urządzanie.  Na to jednak musimy jeszcze troszkę poczekać, ale daje mi to kopa  do dalszego działania.Potrafię docenić to, co mam.  Uważam, że w życiu najważniejsza jest rodzina, a pieniądze to tylko dodatek do lepszego życia. Nie gonię do celu po trupach, nie podążam za innymi, tylko kieruje się własnym zdaniem. Spełniam swoje marzenia! Bo uważam, że właśnie na tym powinno polegać udane życie.

Nie jestem idealna, bo nie chcę taka być.Staram się otaczać ludźmi, którzy nie czerpią korzyści ze  znajomości. Nie zabiegam o sympatię osób, którym na mnie nie zależy.Lubię otaczać się pięknymi przedmiotami i przebywać w pięknych wnętrzach, to mnie inspiruje i motywuje do działania.

Jestem dobrze zorganizowana. Prowadząc bloga i pracując praktycznie 7 dni w tygodniu - bez dobrej organizacji nie byłabym w stanie funkcjonować. Zdarzają mi się chaotyczne dni, podczas których niewiele uda mi się zrealizować, ale jestem tylko człowiekiem, który może mieć gorsze dni .

Jestem wesołą i uśmiechniętą dziewczyną., która niezmiennie  od lat jest bardzo wrażliwa.   Jestem kobietą pełną sprzeczności, która wie czego chce jeszcze bardziej niż kiedyś.Taka właśnie jestem .

Ja w 2019 roku.5 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego! To musial byc dla Ciebie ważny rok. Wyglądasz pzrepięknie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję;* i tak to był dla mnie bardzo ważny i dobry rok ;)

   Usuń
 2. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Powodzenia w wykańczaniu wymarzonego mieszkania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin (troszkę spóźnione). Życzę ci, byś w tym ogromie pracy pamiętała, że jesteś tylko czlowiekiem i zawsze możesz mieć gorszy dzień :)

  OdpowiedzUsuń