sobota, 21 grudnia 2019

★ BLOGMAS DZIEŃ 21★ 3 Urodziny bloga Thespecialbeauty

Nie mogę w to uwierzyć, ale dzisiaj Thespecialbeauty obchodzi 3 urodziny. Dokładnie 3 lata temu o godzinie 13.36 na blogu pojawiła się pierwsza powitalna notka!


Mimo niepewności, obaw i braku wiary w siebie – spróbowałam. Przez ten czas powstało aż 334 wpisów.  W tej chwili pisanie i fotografia są moją największą pasją. Nie pędzę, jak burza i mój blog w dalszym ciągu nie przyciąga mnóstwa obserwatorów, jednak zdecydowanie stawiam na jakość, a nie ilość.

Jakie posty były najpopularniejsze w poszczególnych latach?

 W 2017 roku najchętniej czytany, postem była “niedziela w zdjęciach”, czyli luźny,  niezobowiązujący wpis obfitujący w większą ilość zdjęć, niż treści.
2018 rok należał do wpisu o tym na czym polega opalanie oraz prawdach i mitach na temat opalania się.  I tutaj jestem pod mocnym wrażeniem, bo ten wpis miał największą liczbę wyświetleń w całym moim dotychczasowym blogowaniu.
W 2019 roku wasza największa uwagę zwrócić post o tym, co warto kupić na Aliexpress i wcale mnie to nie dziwi, bo sama uwielbiam tego typu wpisy ;)

Z tego miejsca chcę Wam powiedzieć:
Dziękuję, że ze mną jesteście, że wspieracie, komentujecie, czytacie. Chciałabym, abyście znajdowały tu jak najwięcej interesujących Was treści, w najlepszej możliwej formie. Napiszcie mi w komentarzu, jakie posty chciałybyście czytać w Nowym Roku - co Was interesuje, czego ma być więcej lub mniej? 7 komentarzy:

 1. Życzę udanego, miłego tak wspaniałego blogowania na dalsze lata :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję 3 lat i oby było ich jeszcze dużo więcej! ♥ Życzę Ci dużo wiernych obserwatorów, bo zdecydowanie na nie zasługujesz! Bardzo lubię Twój blog, w sumie to mogę go nazwać jednym z moich ulubionych, zawsze chętnie do Ciebie zaglądam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to słyszeć. Dziękuję Ci bardzo bo te słowa Bo wiele dla mnie znaczą i motywują do dalszego działania 😘

   Usuń
 3. Gratuluję 3 lat i życzę kolejnych 3 jak nie więcej :) U mnie za dwa miesiące minie 5 lat jak prowadzę bloga :) Wytrwałości i cierpliwości w blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że wytrwale dłużej niż kolejne 3 lata bo blogowanie sprawia mi ogromną frajdę ;) 5 lat to naprawdę niezły wynik-gratuluje i życzę powodzenia ;)

   Usuń
 4. Serdecznie gratuluję 3 urodzin bloga ;) mój też tyle ma ;)

  OdpowiedzUsuń