niedziela, 22 grudnia 2019

★ BLOGMAS DZIEŃ 22★ Prezenty na ostatnią chwilę nie muszą być nudne

Wigilia już za dwa dni, a Wy w tej całej bieganinie zapomnieliście o prezentach? Nie wpadajcie w panikę, w dalszym ciągu możecie  kupić świetne prezenty. Co prawda nie obejdzie się bez wychodzenia z domu , ale niestety z prezentami na ostatnią chwilę nigdy nie jest łatwo. Zapraszam Was do zapoznania się z moimi pomysłami na prezent na ostatnią chwilę ;)Prezenty, które dzisiaj Wam zaproponuje znajdziecie w Rossmanie , Empiku jak również w Sephora. Myślę, że te sklepy są w każdym mieście i bez problemu znajdzie w nich idealne prezenty na ostatnią chwilę, które  ucieszą obdarowywaną osobę ;)

Zdążyliście wcześniej kupić prezenty czy jednak zostawiliście to na ostatnią chwilę i teraz żałujecie?


7 komentarzy:

 1. Ciekawe propozycję prezentów na ostatnią chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest łatwo kupić coś na ostatnią chwilę. Niby tyle tego wszystkiego a jak przychodzić co do czego to nie można nic konkretnego znaleźć.

   Usuń
 2. Na szczęście w tym roku udało mi się wszystkie prezenty kupić szybko i sprawnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak najlepiej ;) pewnie wszyscy byli zadowoleni z prezentów;)

   Usuń
 3. Ja zwykle staram się prezenty świąteczne kupować wcześniej. Nie lubię tuż przed świętami latać po zatłoczonych centrach handlowych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tutaj się z Toba6 zgodzę kochana. Tłumy w sklepach przed świętami to jakiś totalny obłęd 🙈

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli znamy osobę, której chcemy dać prezent i wiemy, co lubi, to nawet na ostatnia chwilę możemy znaleźć dla niej coś fajnego :) widzę u ciebie sporo propozycji, które nadadzą się też na inne okazje ;)

  OdpowiedzUsuń