niedziela, 31 grudnia 2017

Podsumowanie roku i życzenia noworoczne !

Rok 2017 za chwilę dobiega końca. Jest to idealny moment na podsumowanie. Chcąc lub nie, robimy je wszyscy. Dlatego chcę podsumować tutaj kończący się rok i złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia;)
Chciałabym, aby 2018 był dla mnie tak samo łaskawy. Przez te 12 miesięcy sporo się nauczyłam. Przeżyłam wiele niezapomnianych chwil, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Przede wszystkim powiedziałam “TAK”. Wcześniej nie byłam wielką zwolenniczką białej sukni, ale teraz wiem, że kiedy trafisz na tę właściwą osobę - poglądy na ten temat zmieniają się diametralnie.Podsumowując, rok żegnam szczęśliwa i z uśmiechem na twarzy. Już nie mogę się doczekać, co dobrego będzie miał dla mnie rok 2018 ;) Mam nadzieję, że również dla Was rok 2017 był łaskawy i zadowalający. A jeśli tak nie było - to pamiętajcie, że co nas nie zabije, to nas wzmocni. Chciałabym Wam życzyć wspaniałego Sylwestra. Spędźcie go po swojemu - czy to na wielkim balu, domówce  czy też w piżamie na kanapie z Polsatem. Bawcie się dobrze i cieszcie się chwilą.


Z tego miejsca pragnę złożyć Wam również najserdeczniejsze życzenia na kolejny rok. Zdrowia, miłości, szczęścia i uśmiechu na twarzy. Niech Wasze marzenia się spełniają, a Wy podążajcie za swoimi celami. Bądźcie dla siebie łaskawi i znajduje czas dla bliskich. Uwierzcie w siebie i podbijajcie świat!
Pięknego 2018 roku!


I do usłyszenia (zobaczenia) w Nowym Roku!

1 komentarz:

  1. Fot I, dłoń Księżniczki. Twój wybranek to szczęściarz.

    OdpowiedzUsuń