piątek, 21 grudnia 2018

BLOGMAS# 21/ URODZINY BLOGA! 2 LATA RAZEM


Dzisiaj mijają dokładnie 2 lata, od kiedy mój blog istnieje w sieci. W sumie nadal nie wierzę, że blog tak bardzo mnie pochłonął i stało się to moją ogromną pasją. Ten rok minął w niesamowitym tempie i sporo się nauczyłam podczas tych dwóch lat. Ale również ogrom pracy jeszcze przede mną. Na pewno dużym plusem blogowania stała się systematyczność. Trzy wpisy tygodniowo wymagały ode mnie sporej systematyczności i zaangażowania.


Nie mogę się pochwalić spektakularnymi sukcesami, bo pewnie wiele osób w tym czasie było wyżej ode mnie. Jednak w dzisiejszych czasach nie łatwo się przebić w sieci przy tak wielkiej konkurencji.
Idę jednak swoim tempem i nie działam wbrew sobie. Nie ukrywam, że miałam kilka razy blogowy kryzys i chciałam to wszystko rzucić. Ale w dalszym ciągu tutaj jestem, a to znak, że blogowanie jest dla mnie ważne. To moja pasja i odskocznia od życia codziennego.
W ciągu tego roku opublikowałam 118 tekstów, co daje wysoki wynik!

Chcę Wam bardzo podziękować za to, że jesteście! Cieszę się, że jest Was coraz więcej. To dzięki Wam mam ochotę tworzyć. Jedyne, o co Was proszę, to aktywność na blogu. Nie ma nic bardziej motywującego i uskrzydlającego niż przeczytanie nowego komentarza.

Zapraszam Was na top 10 najpopularniejszych wpisów na blogu w minionym roku:


Chciałabym Was bardziej poznać, więc dajcie znać w komentarzach, skąd piszecie i kim jesteście. Jak  trafiliście na mojego bloga? A może sami blogujecie? Zostawcie link do bloga. Dzisiaj można 😉3 komentarze: